O firmie

Ekoserv Sp. z o.o. została założona w 2011 w oparciu o polski kapitał. Firma zajmuje się handlem i serwisem maszynami przeładunkowymi oraz kompleksowo zaopatrujemy w części zamienne.

Dział handlowy to młody, ambitny i dynamiczny zespół, który poprzez wieloletnią znajomość branży, doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi, indywidualne i elastyczne podejście do klienta i jego potrzeb, zapewnia profesjonalizm obsługi i skutecznie pozyskuje nowych kontrahentów z rynku, na którym od lat działają duże firmy o ugruntowanej pozycji i koncerny zagraniczne.

Możemy poszczycić się sukcesami w realizacji dużych i odpowiedzialnych kontraktów dla największych klientów działających na polskim rynku, które potwierdzają skuteczność procedur i zarządzanie jakością stosowane w naszej firmie zgodne z wdrażanym systemem ISO 9001:2000. Corocznie zwiększamy przychody ze sprzedaży o kilkadziesiąt procent, rozwijamy bazę magazynową i logistyczną, dążąc do założonego celu, którym jest zdobycie stabilnej i wiodącej pozycji na rynku polskim.

Należy również wspomnieć, że firma w okresie swojej działalności prowadziła handel złomem również na rynkach międzynarodowych i prowadziła stację demontażu pojazdów w Dzierżoniowie